Reisvoorstel aanvragen
Zonsondergang in Sesriem

Accommodatie
Casa del Rio Melaka

  • Calamiteitenfonds logo
  • ANVR logo
  • SGR logo

Waarom kiezen voor dit hotel?

Een luxe boutique hotel aan de oever van de Melaka rivier, op loopafstand van het historische centrum van Melaka. Het prachtige gebouw in mediterraans koloniale stijl past prima in het centrum van Melaka waar vele overblijfselen van o.a. de Portugeze bezetters te vinden zijn. Het serviceniveau in het Casa del Rio is ongekend hoog. Een heerlijk luxe uitvalsbasis voor een verkenning van historisch Melaka!

Mijn reisideeën

Je kunt een rondreis, excursie of onze tips opslaan om deze later gemakkelijk terug te vinden. Dit doe je door op het ‘hartje’ te klikken. Vervolgens kun je een reisvoorstel aanvragen door hieronder op de knop ‘reisvoorstel aanvragen’ te klikken.

Wis alle reisideeën

Je hebt nog geen reisideeën toegevoegd

Je kunt reisideeën toevoegen door op het hartje te klikken bij een reis.

Reisvoorstel aanvragen

Je reisideeën verwerken we in een reisvoorstel, dat je binnenkort ontvangt. Misschien nemen we nog even contact met je op als we vragen of suggesties hebben. Liever bellen? Je kunt ons bereiken op +31(0)299-47 50 83 om je wensen door te spreken.

Reisvoorstel aanvragen
Je reisideeën zijn verstuurd!