Reisvoorstel aanvragen
Zonsondergang in Sesriem

Accommodatie
Sanctuary at Tissawewa

  • Calamiteitenfonds logo
  • ANVR logo
  • SGR logo

Waarom kiezen voor dit hotel?

Geweldig voor diegenen die van historie houden: overnachten op het landgoed van de Britse overheid en op fietsafstand van de monumenten (fietsen te huur bij het hotel). In de oude stad Anuradhapura gelegen. Het hotel is het vroegere gouvernementshuis van de Engelsen, het landgoed is maar liefst 6 hectare groot. Heerlijk om te wandelen in de tuin, beter gezegd het bos, het is hier puur natuur. Vooral ’s morgens vroeg hoor je de geluiden van vele vogels. Ook pauwen lopen hier rond. De bomen zijn groot, meer dan 100 jaar oud. Je fietst zo het verleden in. Qua hotelfaciliteiten waarderen we dit hotel als een 3*, maar de meerwaarde is enorm.

Mijn reisideeën

Je kunt een rondreis, excursie of onze tips opslaan om deze later gemakkelijk terug te vinden. Dit doe je door op het ‘hartje’ te klikken. Vervolgens kun je een reisvoorstel aanvragen door hieronder op de knop ‘reisvoorstel aanvragen’ te klikken.

Wis alle reisideeën

Je hebt nog geen reisideeën toegevoegd

Je kunt reisideeën toevoegen door op het hartje te klikken bij een reis.

Reisvoorstel aanvragen

Je reisideeën verwerken we in een reisvoorstel, dat je binnenkort ontvangt. Misschien nemen we nog even contact met je op als we vragen of suggesties hebben. Liever bellen? Je kunt ons bereiken op +31(0)299-47 50 83 om je wensen door te spreken.

Reisvoorstel aanvragen
Je reisideeën zijn verstuurd!