Reisvoorstel aanvragen
Zonsondergang in Sesriem

Excursie
Excursie – Stadswandeling Kyoto met gids

  • Calamiteitenfonds logo
  • ANVR logo
  • SGR logo

Je gaat op pad met een gids. De tour start in de wijk Higashiyama, een gebied dat nog altijd een historische sfeer uitstraalt. Je bezoekt de Kiyomizudera-tempel, die je bereikt via een steile weg omhoog. Bij de tempel drinken bezoekers uit één van de drie bronnen, in de hoop op een lang leven, succes op school of geluk in de liefde.
Iets verder naar het noorden ligt het Philosopher’s Path, een wandelroute langs een gracht die vooral bekend is om de kersenbloesembomen. Dit pad verbindt de tempels Nanzenji en Ginkakuji.
Daarna ga je naar de beroemde geishawijk Gion. Je ziet hier veel traditionele houten koopmanshuizen en theehuizen, waar geisha’s nog altijd hun gasten ontvangen. Tot slot bezoek je de Yasaka Jinja, ook wel de Gion-schrijn genoemd.

Mijn reisideeën

Je kunt een rondreis, excursie of onze tips opslaan om deze later gemakkelijk terug te vinden. Dit doe je door op het ‘hartje’ te klikken. Vervolgens kun je een reisvoorstel aanvragen door hieronder op de knop ‘reisvoorstel aanvragen’ te klikken.

Wis alle reisideeën

Je hebt nog geen reisideeën toegevoegd

Je kunt reisideeën toevoegen door op het hartje te klikken bij een reis.

Reisvoorstel aanvragen

Je reisideeën verwerken we in een reisvoorstel, dat je binnenkort ontvangt. Misschien nemen we nog even contact met je op als we vragen of suggesties hebben. Liever bellen? Je kunt ons bereiken op +31(0)299-47 50 83 om je wensen door te spreken.

Reisvoorstel aanvragen
Verstuur selectie
Je reisideeën zijn verstuurd!