Neem plaats op het balkon van je kamer en laat het uitzicht over de bergen, het zwembad en de tuin op je inwerken. Op loopafstand van het centrum.
Op drie blokken afstand van het plein dat het centrum van Tilcara vormt, ligt het knusse Las Marías hotel. Achter het hotel beginnen de bergen die zo kenmerkend zijn voor dit gebied. Ze vormen een onderdeel van La Quebrada de Humahuaca. Het is er rustig.
Het hotel is in lokale stijl opgetrokken. Adobe en steen worden gecombineerd en de kleuren doen denken aan de omringende bergen. Het hotel straalt een warme sfeer uit en vormt een eenheid met de omgeving. Er zijn slechts twaalf kamers. Bijna alle kamers hebben een eigen terras of balkon. In iedere kamer is televisie, een kluisje, verwarming en een ventilator. De badkamers zijn ruim en er is een badkuip.
Kamertypes:
Je kunt een rondreis, excursie of onze tips opslaan om deze later gemakkelijk terug te vinden. Dit doe je door op het ‘hartje’ te klikken. Vervolgens kun je een reisvoorstel aanvragen door hieronder op de knop ‘reisvoorstel aanvragen’ te klikken.
Je hebt nog geen reisideeën toegevoegd
Je kunt reisideeën toevoegen door op het hartje te klikken bij een reis.
Reisvoorstel aanvragen
Je reisideeën verwerken we in een reisvoorstel, dat je binnenkort ontvangt. Misschien nemen we nog even contact met je op als we vragen of suggesties hebben. Liever bellen? Je kunt ons bereiken op +31(0)299-47 50 83 om je wensen door te spreken.
Reisvoorstel aanvragen