Knusse lodge van buiten van steen, van binnen met veel hout ingericht. Ideaal uitgangspunt om naar het Parque Nacional Patagonia te gaan.
Het terrein dat bij de Lodge Valle de Chacabuco hoort beslaat een enorm terrein. De plaats Cochrane ligt op zo’n 30 kilometer afstand. Ideaal uitgangspunt om naar het Parque Nacional Patagonia te gaan. Ook de Reserva Nacional Tamango ligt vlakbij. Er zijn diverse meren. Heel dichtbij ligt de kleinere Laguna Cisnes, maar ook het grote Lago Cochrane is goed te bereiken vanuit de lodge.
Het gebouw is uit lokale steen opgetrokken. Het ziet er rustiek uit en past helemaal in de omgeving. De stijl is oud, maar van binnen is de lodge van alle gemakken voorzien. De inrichting is stijlvol. De meubels en vloeren zijn van hout. Er zijn grote ramen en de gebruikte kleuren zijn voornamelijk bruin en wit, waardoor het geheel rust uitstraalt. In de gang liggen ouderwetse zwart-witte tegeltjes op de vloer. Er zijn zes slaapkamers. Alle hebben meubels van hout. De kamers ogen gezellig, door het hout, de sepia foto’s aan de muur en de frisse witte kleden en het witte beddengoed. Elke kamer heeft een eigen badkamer.
Kamertypes:
Er zijn kassen bij de accommodatie, men verbouwt groente, fruit en bloemen.
Je kunt een rondreis, excursie of onze tips opslaan om deze later gemakkelijk terug te vinden. Dit doe je door op het ‘hartje’ te klikken. Vervolgens kun je een reisvoorstel aanvragen door hieronder op de knop ‘reisvoorstel aanvragen’ te klikken.
Je hebt nog geen reisideeën toegevoegd
Je kunt reisideeën toevoegen door op het hartje te klikken bij een reis.
Reisvoorstel aanvragen
Je reisideeën verwerken we in een reisvoorstel, dat je binnenkort ontvangt. Misschien nemen we nog even contact met je op als we vragen of suggesties hebben. Liever bellen? Je kunt ons bereiken op +31(0)299-47 50 83 om je wensen door te spreken.
Reisvoorstel aanvragen