Onvergetelijk, een helikoptervlucht over de enorme ijsvelden en de gletsjers van het noordelijk deel van Patagonië. Jarenlang was dit gebied totaal onbekend. Het is nog steeds vrij ontoegankelijk maar je krijgt een goed beeld tijdens een vlucht met een helikopter. Zo ervaar je ook het beste de grootsheid. Vanaf de luchthaven bij Balmaceda vlieg je over vulkanen, rivieren, meren en als hoogtepunt dus de ijsvelden met gletsjers.
Kwart dag.
Er gaan maximaal 4 passagiers mee.
Inclusief: helikoptervlucht.
Exclusief: gids.
Je kunt een rondreis, excursie of onze tips opslaan om deze later gemakkelijk terug te vinden. Dit doe je door op het ‘hartje’ te klikken. Vervolgens kun je een reisvoorstel aanvragen door hieronder op de knop ‘reisvoorstel aanvragen’ te klikken.
Je hebt nog geen reisideeën toegevoegd
Je kunt reisideeën toevoegen door op het hartje te klikken bij een reis.
Reisvoorstel aanvragen
Je reisideeën verwerken we in een reisvoorstel, dat je binnenkort ontvangt. Misschien nemen we nog even contact met je op als we vragen of suggesties hebben. Liever bellen? Je kunt ons bereiken op +31(0)299-47 50 83 om je wensen door te spreken.
Reisvoorstel aanvragen