Je rijdt richting Puerto Montt, naar het begin van de Carretera Austral. Je stopt bij het National Park Alerce, een bos met vegetatie die typerend is voor Patagonië. Alerce is een soort lariks. Het zijn enorme bomen die wel 60 meter hoog kunnen worden. Je loopt door het oerbos, komt langs kleine vissersdorpen en ziet hoe mensen zeewier verzamelen. Onderweg zie je oude huizen van de Duitse kolonisten die zich hier in de 19e eeuw vestigden. Eventueel loop je naar de lagune van Sargazos. Omdat deze hike privé is, loop je in je eigen tempo en je loopt zo ver als je zelf wilt. Onderweg doe je nieuwe energie op met de lekkernijen uit je picknicklunchbox. Neem een windjack mee en trek goede schoenen aan.
Hele dag.
Inclusief: vervoer, Engelssprekende gids, picknicklunch.
Je kunt een rondreis, excursie of onze tips opslaan om deze later gemakkelijk terug te vinden. Dit doe je door op het ‘hartje’ te klikken. Vervolgens kun je een reisvoorstel aanvragen door hieronder op de knop ‘reisvoorstel aanvragen’ te klikken.
Je hebt nog geen reisideeën toegevoegd
Je kunt reisideeën toevoegen door op het hartje te klikken bij een reis.
Reisvoorstel aanvragen
Je reisideeën verwerken we in een reisvoorstel, dat je binnenkort ontvangt. Misschien nemen we nog even contact met je op als we vragen of suggesties hebben. Liever bellen? Je kunt ons bereiken op +31(0)299-47 50 83 om je wensen door te spreken.
Reisvoorstel aanvragen